Hlavní stránka - Často kladené dotazy

Fulsoft report

Fulsoft report je e-mail, kterým Vás dle vašeho nastavení pravidelně informujeme o nových, zrušených či novelizovaných předpisech.

Právní servis - varianty

V rámci samostatného produktu Právní servis si můžete zvolit jednu z variant Fulsoft reportu. Ta Vám bude chodit ve Vámi zvoleném nastavení po celou dobu předplatného či odběru zdarma (u verze Lite). Na portále Fulsoft.cz se pak dostanete do nových právních předpisů (28 dní od zveřejnění), nejnovějších judikátů a Finančního zpravodaje. Pro přístup do dalších produktů je třeba mít předplacenu jednu z variant Fulsoftu.

Typ reportu Frekvence zasílání Volba zdrojů Zvýraznění oborů Sledovat oblíbené
Individuální

volitelná

dostupné dostupné dostupné Objednat
Oborový  volitelná dostupné dostupné x Objednat
Základní volitelná x x x Objednat
Lite  týdně x x x Nastavit

Předplatné Fulsoft - varianty

Fulsoft report automaticky zasíláme všem předplatitelům Fulsoftu. Stačí si vybrat kombinaci zdrojů, do kterých si přejete získat přístup. Z Fulsoft reportu se pak dostanete na plné znění všech právních předpisů a na další dokumenty, které si vyberete.

Počet předplacených zdrojů Typ reportu Frekvence zasílání Volba zdrojů Zvýraznění oborů Sledovat oblíbené
4-5 Individuální

volitelná

dostupné dostupné dostupné Objednat s Fulsoftem
2-3 Oborový  volitelná dostupné dostupné x Objednat s Fulsoftem
1 Základní volitelná x x x Objednat s Fulsoftem

Frekvence zasílání

Fulsoft report zasíláme týdně, denně i měsíčně. Můžete si také zvolit jeho zaslání jen v případě změny sledovaných předpisů.

Zvýrazněné obory

V reportu zvýrazníme předpisy z Vámi zvoleného oboru. O ostatní změny však nepříjdete - e-mailem Vás informujeme i o všech ostatních změnách.

Oblíbené položky

Každý dokument na Fulsoft.cz si můžete vložit do oblíbených položek a pomocí Fulsoft reportu sledovat, zda v něm nenastala změna.

Technické předpoklady

Portál Školy Fulsoft - Zákony, judikatura a literatura pro školy je optimalizován pro internetové prohlížeče Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge a Safari. Prosím, ujistěte se, že používáte aktuální verzi některého z nich. Pro zastaralé verze a jiné prohlížeče nemůžeme garantovat správné fungování portálu.
Připravenost Vašeho počítače si můžete ověřit testem kompatibility (Informace pro řešení problémů s kompatibilitou.).